CityPark Ružinov: predaných viac ako 80 % bytov veže B

10. jún 2016

Od novembra 2015, kedy sa spustil predaj 169tich bytov veže B v projekte CityPark Ružinov, sa vypredalo viac ako 80 % bytov. Aktuálne je možné kúpiť už len posledných 21 bytov vo veži B. Najväčší záujem bol o jednoizbové, trojizbové a štvorizbové byty. Úplne vypredané sú vo veži B jednoizbové byty. Nemusíte byť však smutní, lebo do ponuky zaraďujeme ďalšie priestory.

Dňa 3.6.2016 sme spustili predaj apartmánov, loftov a ateliérov, jedinečného konceptu umožňujúceho bývanie a podnikanie na jednom mieste. Bezkonkurenčné ceny a atraktívna dispozícia priestorov sú atraktívnou možnosťou bývania v širšom centre Bratislavy aj pre mladých podnikateľov. Viac informácií nájdete na http://www.byvajapodnikaj.sk/. Prvá fáza predaja týchto priestorov bola veľmi úspešná, nakoľko všetky apartmány, lofty a ateliéry z ponuky boli predrezervované. Druhú fázu predaja zahájime v najbližších dňoch a do ponuky zaradíme ďalšie apartmány. Pred začiatkom leta doplníme aj zopár najlepších predpredajových bytov veže C, ktorej predaj sa oficiálne spustí v septembri 2016.

Ceny apartmánov začínajú od 63 400,- EUR. Ceny veže C budú od 84 990,- EUR. Lofty s výškou stropu až do 5,25 metrov, ktoré ponúkajú možnosť zmeny dispozičného riešenia a realizácie drevenej pódiovej konštrukcie so schodiskom, začínajú od 70 990,- EUR. V mnohých prípadoch apartmánom nechýba ani pohodlná terasa s výhľadom na zelený park situovaný vo vnútrobloku projektu. Aktuálne sme opäť zaradili vami obľúbenú akciu na parkovacie státia, ktoré je možné si zakúpiť za zvýhodnené ceny.

Rezidenčný projekt CityPark Ružinov, ktorý vyrastá medzi ulicami Plynárenská a Jarabinková v Bratislave, ponúka moderné a komfortné bývanie v susedstve centra mesta. Výborná občianska vybavenosť, blízkosť MHD a napojenie na diaľnicu zabezpečujú, že máte na skok ku všetkým bodom vášho záujmu.

Koncept pre single ľudí, páry ale i rodiny s deťmi je šitý na mieru tým, ktorí vyžadujú bezproblémovú dostupnosť do centra mesta a navyše s výhodami pokojného a tichého prostredia plného zelene. Tento pocit navodí rozsiahly zelený park rozprestierajúci sa v celom vnútrobloku objektu.

Aktuálne sa už realizuje osadenie okien a vnútorné konštrukcie na výškovej budove B.  Kolaudácia tejto veže je plánovaná na jeseň 2017. Prvé terénne práce a parkové úpravy by mali rezidenti vidieť už v lete 2017.