Vstúpili sme do záverečnej fázy predaja

10. september 2017

Benefity bývania v novostavbe v blízkosti centra mesta s výbornou dopravnou dostupnosťou, dobrá občianska vybavenosť, príjemná cena a dispozičné riešenie bytov oslovili v tomto roku veľké množstvo záujemcov o kvalitné a moderné bývanie. Projekt CityPark Ružinov, ktorý vyrastá medzi ulicami Plynárenská a Jarabinkova, bol za prvý polrok 2017 najlepšie predávaným projektom v okrese Bratislava II a zaradil sa tak k najlepšie sa predávaným novostavbám v Bratislave.

V projekte sa nachádza spolu 432 bytov, 117 apartmánov a 16 obchodných priestorov. Apartmány vďaka výške stropu až 3,44 metrov a lofty s výškou až 5,25 metra poskytnú záujemcom o bývanie možnosť prispôsobenia si priestoru aj pre svoje podnikateľské aktivity. Svojou výnimočnosťou patrí táto forma bývania medzi unikáty na slovenskom trhu s realitami.

Rezidenčný projekt CityPark Ružinov je v súčasnosti najväčším bytovým projektom v tejto mestskej časti, ktorý spája v sebe požiadavku komfortného bývania na skok do centra mesta a prítomnosti rozsiahleho zeleného parku s rozlohou viac ako 7700 m2. Detské a petangové ihrisko, spoločenská miestnosť v každom z blokov, oddychové zóny v tieni stromov, či výbeh pre psov sú len zlomok toho, čo bývanie v srdci Ružinova poskytne svojim obyvateľom. Kvalita prevedenia stavby, komplexná občianska vybavenosť, obchodná zóna na prízemní každého z blokov a dostatočný počet parkovacích miest v podzemných garážach zabezpečia vysoký komfort bývania budúcim majiteľom.

Na jeseň 2017 plánujeme uvedenie veže B do prevádzky spolu s komunikáciami a spevnenými plochami.